google-site-verification=rORb4mZkLHIDMPrhYVzJ6QHH2Wly6lLrWuqvxmRHKds
Kod: PREZENT
 

Koszyk

Odbiór osobisty

Szanowni Państwo!

Nasz magazyn i punkty odbioru zlokalizowane są w różnych miastach. Przesyłki są przewożone z magazynu do punktu odbioru. Stąd wymagane jest wcześniejsze złożenie zamówienia poprzez naszą stronę.

Zakupione towary można obecnie odbierać osobiście w naszych punktach odbioru w Radomiu lub Słupsku.

Ponieważ może zdarzyć się sytuacja, że w danym punkcie odbioru nie ma zamawianego przez Państwa towaru, prosimy, aby po przesyłki zgłaszali się Państwo dopiero po otrzymaniu od nas informacji, że zamówienie jest gotowe do odbioru. Jedynie klienci, którzy mają umówiony odbiór mogą odebrać swoje zamówienia.

Udając się do punktu odbioru proszę zabrać ważny dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport) oraz dane identyfikujące zamówienie (nazwisko i imię Zamawiającego lub numer zamówienia). Towar wydamy jedynie Zamawiającemu lub osobom, które Zamawiający upoważnił do odbioru przy składaniu zamówienia po przedstawieniu przez nich ważnego dokumentu tożsamości.

Przesyłkę należy odebrać w ciągu 14 dni od otrzymania maila z informacją o możliwości odebrania zamówionego towaru.

Jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę, że dla odbioru osobistego termin realizacji zamówienia może się wydłużyć. Podane na stronie terminy realizacji dotyczą opcji zakupu z magazynu centralnego przy użyciu kuriera.

Kontakt

Słupskie Fabryki Mebli Sp.z o.o.
Ul. Poznańska 83
76-200 Słupsk
KRS 0000062700


tel.: 502 498 253

tel.: 603 389 920


Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00