nie masz jeszcze produktów w koszyku
Szafa pod Sufit!
Koszty dostawy:
W szafie Paula zastosowana jest prowadnica firmy Hettich - Okucia firmy Hettich do drzwi przesuwnych z górnym mechanizmem jezdnym dają możliwość tworzenia eleganckich rozwiązań dla frontów mebli. Zarówno w sypialni jak i w salonie drzwi przesuwne są rozwiązaniem, które pozwala do maksimum zagospodarować miejsce w szafie. Wygodny, nieograniczony dostęp do jej zawartości, brak ograniczenia powierzchni pomieszczenia przez otwarte drzwi. Lekko i cicho przesuwające się drzwi z Silent System zapewniają wyhamowane domykanie.Solidna technologia firmy Hettich. zespół jezdny z prowadzeniem górnym, 1-rolkowy; rolki, prowadniki i szyny jezdne wykonane ze stali ocynkowanej
Meble są fabrycznie nowe, zapakowane w oryginalne opakowanie
Meble są wysyłane w paczkach, do samodzielnego montażu
W zestawie załączona czytelna instrukcja montażu i wszystkie niezbędne elementy
Dla odbioru osobistego termin realizacji zamówienia może się niekiedy wydłużyć. Podane na stronie terminy realizacji dotyczą opcji zakupu z magazynu centralnego przy użyciu kuriera.
Stan produktu: nowy
Gwarancja: 24 miesiące
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne (opisy) nie zawierają braków lub błędów. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.
Średnia ocena: 3.7, liczba ocen: 2
Twoja opinia